Technicy

Martyna Chłopecka- absolwentka Fizjoterapii II stopnia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. W lutym 2016 roku ukończyła kurs zoofizjoterapii psów i kotów w Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. Związana z przychodnią Pankracy od 2010 roku na stanowisku technika weterynarii. Prywatnie wielka miłośniczka szybkiej jazdy samochodem oraz dalekich podróży. Martyna zakochała się w psie bez łapki ze schroniska i od tamtej pory Bąbel jest pod jej opieką.

 

Angelika Krzyczkowska- absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Młynowie (Ukraina). Po ukończeniu technikum zdobyła dyplom laborantki i inseminatora. Początkowo pracowała w Wojewódzkim Laboratorium Medycyny Weterynaryjnej jako laborantka. W 2017 roku rozpoczęła staż w naszej przychodni na stanowisku technika weterynarii i już z nami została! Angelika to wielka miłośniczka zwierząt. W Pankracym spotkała swojego psiego przyjaciela- Filipka- szczeniaczka ze schroniska, którego postanowiła zaadoptować 🙂 Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieci.

 

Julia Trąbińska – absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Piasecznie, wszystkie praktyki odbywała w naszej Przychodni. Julia jest wielka miłośniczką zwierząt i tatuaży :-). Przygarnęła z lasu bezdomnego psiaka, a z naszego szpitala kotka chorego na białaczkę.