Lekarze

lek. wet. specjalista chirurg Karol Chłopecki – absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej  SGGW w Warszawie, w 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii zwierząt. Wielki miłośnik zwierząt, hodowca zwierząt egzotycznych. Jego głównym zajęciem w lecznicy jest wykonywanie zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii miękkiej i ortopedii. Członek Stowarzyszenia Hodowców Żółwi „Emys”,  oficjalny lekarz weterynarii forum terrarium.com.pl. Autor artykułów o tematyce chorób zwierząt egzotycznych. Dawny pracownik warszawskiej lecznicy dla małych zwierząt „Provet” . Karol aktualnie posiada 40 żółwi i cztery psiaki.


lek. wet. specjalista radiolog Karolina Chłopecka (Skrzypczyk) – ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2007 roku oraz w 2017 roku studia specjalizacyjne z radiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie urlopu dziekańskiego w szpitalu dla zwierząt w Indiach, w Udaipurze (animalaidunlimited.com), a po studiach w całodobowej lecznicy weterynaryjnej w Warszawie. Głównymi zainteresowaniami Karoliny jest „wnętrze zwierząt”, czyli wykonywanie badań USG, behawiorystyka i dermatologia. W wolnej chwili zajmuje się prowadzeniem i uaktualnianiem naszej strony www oraz prowadzi fanpage na FB. Karolina przygarnęła ze schroniska przepięknego psa Heniutka, a trzy inne same do niej przyszły.

 


lek. wet. Aleksandra Krawczyk – jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, gdzie w 2013 roku otrzymała dyplom lekarza weterynarii. Obecnie rozpoczęła studia z zakresu anestezjologii organizowane przez Veterinary Anaesthesia Services (VAS) pod przewodnictwem dr Petera Kronen’a.             Od III roku studiów do dnia dzisiejszego szczególnie związana z dziedziną kardiologii i intensywnej terapii małych zwierząt. Jej zawodowa pasja, ciągła chęć pogłębiania wiedzy oraz zamiłowanie do podróżowania upewniły ją w decyzji „wyjazdu za wiedzą”. 6-cio miesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych u boku Dr Nancy Morris- dyplomowanego specjalisty, kardiologa małych zwierząt (Diplomat ACVIM), jak również staże kliniczne pod okiem prof. Marka Oyamy czy Dr Barreta Bulmera w departamentach kardiologicznych – to nie tylko ogrom wiedzy i doświadczeń, jakie zdobyła, ale również bagaż nowych umiejętności ze szczególnym naciskiem na echokardiografię RT3D oraz druk przestrzenny 3D. Pani Doktor jest autorką obszernej publikacji „Echokardiografia 3D w czasie rzeczywistym”, jak również współtwórcą linijki kardiologicznej firmy Boehringer Ingelheim. Od 2013r. jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (ESVC). Prywatnie wielbicielka aktywnego wypoczynku i dalekich podróży.

 


lek. wet. Adrianna Myszkowska 

 

 

lek. wet. Aleksandra Woźniak

 

 

Karolina Mrukowicz- Nędzi– wykonuje u nas zabiegi stomatologiczne-ukończyła studia na  Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2016 roku. W trakcie studiów uczęszczała na praktyki do kilku warszawskich klinik weterynaryjnych, a po studiach podjęła staż w naszej przychodni.  Już od czasu studiów jej głównym  zainteresowaniem jest stomatologia psów i kotów.  Uczestniczy w konferencjach i warsztatach z tej dziedziny , aby coraz lepiej diagnozować i leczyć schorzenia jamy ustnej Państwa pupili.  Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Stomatologii  Weterynaryjnej (EVDS) oraz sekcji stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ).  Prywatnie właścicielka rudego kota egzotycznego o imieniu Płaski, wielbicielka siłowni,  gotowania oraz kinematografii.

 

lek. wet. Joanna Gogół-Gierczak- (obecnie na zwolnieniu)- ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2016 roku. Z przychodnią Pankracy związana już od czasów studenckich, gdzie odbywała swoje staże wakacyjne. W swojej pracy zawodowej stara się rozwijać swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach. Interesuje się głównie diagnostyką ultrasonograficzną i interną małych zwierząt. Prywatnie właścicielka dwóch świnek morskich i pieska Rikiego. W wolnym czasie chętnie podróżuje po ciekawych zakątkach Polski.