Lekarze

lek. wet. specjalista chirurg Karol Chłopecki – absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej  SGGW w Warszawie, w 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii zwierząt. Wielki miłośnik zwierząt, hodowca zwierząt egzotycznych. Jego głównym zajęciem w lecznicy jest wykonywanie zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii miękkiej i ortopedii. Członek Stowarzyszenia Hodowców Żółwi „Emys”,  oficjalny lekarz weterynarii forum terrarium.com.pl. Autor artykułów o tematyce chorób zwierząt egzotycznych. Dawny pracownik warszawskiej lecznicy dla małych zwierząt „Provet” . Karol aktualnie posiada 40 żółwi i cztery psiaki.


lek. wet. specjalista radiolog Karolina Chłopecka (Skrzypczyk) – ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2007 roku oraz w 2017 roku studia specjalizacyjne z radiologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Aktualnie w trakcie dwuletniej szkoły ultrasonografii w Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa  Ultrasonograficznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w czasie urlopu dziekańskiego w szpitalu dla zwierząt w Indiach, w Udaipurze (animalaidunlimited.com), a po studiach w całodobowej lecznicy weterynaryjnej w Warszawie. Głównymi zainteresowaniami Karoliny jest „wnętrze zwierząt”, czyli wykonywanie badań USG, behawiorystyka i dermatologia. W wolnej chwili zajmuje się prowadzeniem i uaktualnianiem naszej strony www oraz prowadzi fanpage na FB. Karolina przygarnęła ze schroniska przepięknego psa Heniutka, a trzy inne same do niej przyszły.

 


lek. wet. Aleksandra Krawczykjest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, gdzie w 2013 roku otrzymała dyplom lekarza weterynarii. W maju 2019 r. egzaminem międzynarodowym otrzymała rozpoznawalny na świecie tytuł Veterinary Anaesthesia Technician (VAT). Od III roku studiów do dnia dzisiejszego szczególnie związana z dziedziną kardiologii i intensywnej terapii małych zwierząt. Jej zawodowa pasja, ciągła chęć pogłębiania wiedzy oraz zamiłowanie do podróżowania upewniły ją w decyzji „wyjazdu za wiedzą”. 6-cio miesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych u boku Dr Nancy Morris- dyplomowanego specjalisty, kardiologa małych zwierząt (Diplomat ACVIM), jak również staże kliniczne pod okiem prof. Marka Oyamy czy Dr Barreta Bulmera w departamentach kardiologicznych – to nie tylko ogrom wiedzy i doświadczeń, jakie zdobyła, ale również bagaż nowych umiejętności ze szczególnym naciskiem na echokardiografię RT3D oraz druk przestrzenny 3D. Pani Doktor jest autorką obszernej publikacji „Echokardiografia 3D w czasie rzeczywistym”, jak również współtwórcą linijki kardiologicznej firmy Boehringer Ingelheim. Prywatnie współwłaścicielka uroczej mopsiczki Molly i mieszańca Figi, na co dzień wielbicielka aktywnego wypoczynku, dalekich podróży, smakoszka kawy.

 


lek. wet. Adrianna Myszkowska 

 

 

lek. wet. Aleksandra Woźniak

 

 

lek. wet. Olga Kunińska

 

lek. wet. Joanna Gogół-Gierczak- (obecnie na zwolnieniu)- ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2016 roku. Z przychodnią Pankracy związana już od czasów studenckich, gdzie odbywała swoje staże wakacyjne. W swojej pracy zawodowej stara się rozwijać swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach. Interesuje się głównie diagnostyką ultrasonograficzną i interną małych zwierząt. Prywatnie właścicielka dwóch świnek morskich i pieska Rikiego. W wolnym czasie chętnie podróżuje po ciekawych zakątkach Polski.