Leczenie szpitalne

Jest możliwe w naszej przychodni dzięki dyżurom całodobowym. Na miejscu w godzinach nocnych pracuje lekarz i technik weterynarii, co gwarantuje pełną opiekę nad pacjentem 24h/dobę.

Leczenie stacjonarne jest często niezbędne do zwiększenia szans na przeżycie zwierzęcia w stanach zagrażających życiu, m. in.: po wypadkach komunikacyjnych, w stanach padaczkowych, po ciężkich zabiegach chirurgicznych czy w chorobach przebiegających z dusznością.

Szpital wyposażony jest w regał z klatkami ze stali nierdzewnej, w których umieszczamy jednorazowy podkład chłonny i/lub kuwetę dla kocich pacjentów. Jeśli nie ma przeciwwskazań, psy wyprowadzane są przez techników minimum 2 razy dziennie na spacer.

 

Właściciel ma wybór żywienia swojego pupila w czasie jego leczenia -albo przynosi karmę lub posiłki przygotowywane w domu (nieraz są konkretne zalecenia żywieniowe dla danego zwierzęcia) lub za dodatkową opłatą żywione jest karmą suchą lub mokrą z naszego sklepiku.

 

Ostatnio wprowadziliśmy godziny odwiedzin i odbioru pacjentów po leczeniu, dla usprawnienia pracy lekarza szpitalnego i dla Państwa wygody. Szczegółowe informacje są przekazywane w formie pisemnej przy zostawianiu zwierzęcia w szpitalu.