Technicy

Martyna Chłopecka- absolwentka Fizjoterapii II stopnia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. W lutym 2016 roku ukończyła kurs zoofizjoterapii psów i kotów w Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie. Związana z przychodnią Pankracy od 2010 roku na stanowisku technika weterynarii. Prywatnie wielka miłośniczka szybkiej jazdy samochodem oraz dalekich podróży. Martyna zakochała się w psie bez łapki ze schroniska i od tamtej pory Bąbel jest pod jej opieką.

 

Angelika Krzyczkowska- absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Młynowie (Ukraina). Po ukończeniu technikum zdobyła dyplom laborantki i inseminatora. Początkowo pracowała w Wojewódzkim Laboratorium Medycyny Weterynaryjnej jako laborantka. W 2017 roku rozpoczęła staż w naszej przychodni na stanowisku technika weterynarii i już z nami została! Angelika to wielka miłośniczka zwierząt. W Pankracym spotkała swojego psiego przyjaciela- Filipka- szczeniaczka ze schroniska, którego postanowiła zaadoptować 🙂 Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieci.

 

 

 

Katarzyna Bukalska

 

 

Małgorzata Krzysztoń – absolwentka kierunku Zootechnika na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, groomerka, wielbicielka kundelków. Z Pankracym związana od czasów studenckich, na stale z naszym zespołem od 2020 roku. Do głównych zadań Małgorzaty należy wykonywanie badań laboratoryjnych, asystowanie przy zabiegach chirurgicznych oraz opieka nad zwierzętami szpitalnymi. Prywatnie żona, mama cudownych bliźniaków i opiekunka pieska-seniora Enderka.

 

 

Amadeusz Kasica – absolwent Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. S. Reymonta w Radomiu gdzie w 2021 r. uzyskał dyplom technika weterynarii. Od początku kariery zawodowej związany z Pankracym. Amadeusza najczęściej można spotkać w gabinecie podczas wizyty, gdzie dzielnie pomaga lekarzowi: pobiera krew, zakłada wenflony, przytrzymuje niesfornych pacjentów, ale i w gabinecie przedzabiegowym, gdzie bardzo cierpliwie i dokładnie przygotowuje narzędzia do autoklawu.Prywatnie miłośnik podróży, przebywania na świeżym powietrzu, czytania książek i oglądania dobrych filmów. Posiadacz młodej rozbrykanej kotki o imieniu Nala.